13 C
Olsztyn
sobota, 3 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Czterech mężczyzn pobiło się, bo motocykl zbyt głośno hałasował

WiadomościCzterech mężczyzn pobiło się, bo motocykl zbyt głośno hałasował

Ostródzcy policjanci wyjaśniają okoliczności bójki, do której doszło w minioną niedzielę na jednej z ulic. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu brało udział czterech młodych mężczyzn, którzy bili się między sobą, a zaczęło się od słownych utarczek przy oglądaniu motocykla, którego właściciel zbyt głośno nim hałasował. Funkcjonariusze zatrzymali łącznie 4 osoby. Trzy osoby usłyszały już zarzuty udziału w bójce. Grożą im kary do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

W minioną niedzielę policjanci z Ostródy otrzymali zgłoszenie o bójce grupy młodych osób na jednym z osiedli. Na miejsce natychmiast wysłano policyjne patrole. Uczestnicy na ich widok rozbiegli się. Mimo to w wyniku przeszukania pobliskiego terenu i podjętych działań, funkcjonariusze zatrzymali 3 osoby podejrzewane o udział w tym zdarzeniu. Wszystkich przewieziono do policyjnego aresztu. Następnego dnia policjanci zatrzymali kolejną osobę.

Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że jedna z osób biorąca udział w bójce używała noża do przycinania drzewek. Policjanci podczas czynności zabezpieczyli ten przedmiot. Funkcjonariusze ustalili, że najprawdopodobniej do bójki doszło w wyniku słownych utarczek przy oglądaniu motocykla, którego właściciel na osiedlu głośno nim hałasował. W trakcie czynności okazało się również, że 30-latek przyjechał motocyklem pod wpływem alkoholu.

reklama

Wczoraj na podstawie zebranego materiału kryminalni przedstawili 3 mężczyznom w wieku 23-30 lat zarzuty udziału w bójce. Sprawdzają też udział czwartego z nich w tym zdarzeniu.

Za udział w bójce grożą im kary do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia