-3 C
Olsztyn
niedziela, 5 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

20-letni kierujący Audi, jadąc wraz z 16-letnią pasażerką uderzył w drzewo

Lidzbark Warmiński20-letni kierujący Audi, jadąc wraz z 16-letnią pasażerką uderzył w drzewo

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 513 na trasie pomiędzy Ignalinem a Runowem.

reklama

W poniedziałek (02.01.2023 r.) po godzinie 18:00 na trasie Ignalin – Runowo doszło do wypadku drogowego. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że 20-letni kierujący pojazdem osobowym marki Audi, jadąc wraz z 16-letnią pasażerką, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Uczestnicy zdarzenia, którzy są mieszkańcami powiatu ostródzkiego, zostali przetransportowani do szpitala. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującego oraz dowód rejestracyjny samochodu, którym kierował 20-latek. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Lidzbark Warmiński

Warmińsko-mazurskie. Po nocnych opadach śniegu ślisko na drogach i chodnikach
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Maria
5 stycznia 2023 07:07

Czy przypadkiem w polskim prawie nie ma domniemania niewinności ? Otóż jest więc z jakiego powodu kundle zabierają prawo jazdy zanim nie ustalą przyczyn zdarzenia? Obecnie policjant to policjant, pies czy pisowska onuca ? Chyba wszystko prócz jednego.

Popularne

Ruszył proces kierowcy obwinionego w sprawie "agresji drogowej" na S7