-2 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W Sylwestra dźgnęła swojego partnera nożem

IławaW Sylwestra dźgnęła swojego partnera nożem

W sobotę (31.12.2022 r.) do Komendy Powiatowej Policji w Iławie przyszedł mężczyzna. Oświadczył on, że jego partnerka ugodziła go nożem w klatkę piersiową.

reklama

Do jednostki natychmiast został wezwany zespół karetki pogotowia, który przetransportował mężczyznę do szpitala. Okazało się, że pokrzywdzony został poważnie zraniony. Funkcjonariusze pojechali do domu mężczyzny, gdzie zatrzymali jego partnerkę i osadzili w policyjnej celi.

W trakcie dalszych czynności grupa dochodzeniowo – śledcza wykonała oględziny i zabezpieczyła ślady oraz kuchenny nóż, którym prawdopodobnie doszło do zranienia. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzut mieszkance Iławy.

reklama


Prokurator na wniosek funkcjonariuszy zastosował wobec 57 – latki policyjny dozór. Kobieta będzie musiała w ramach zastosowanego środka zapobiegawczego dwa razy w tygodniu stawiać się w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie, ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego, musi opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie oraz nie może wyjechać z kraju.

Zmieniła kanał telewizyjny. Jej partner wpadł w szał

źródło: KPP Iława

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne

Sąsiedzka interwencja pomogła uratować życie