-2 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Michał Szczygieł wystąpi na Kortowiadzie 2023!

Artykuł sponsorowanyMichał Szczygieł wystąpi na Kortowiadzie 2023!

Organizatorzy olsztyńskich juwenaliów podzielili się informacjami na temat kolejnego artysty, który zagra na Scenie Głównej podczas nadchodzącej edycji Kortowiady. Tym razem to reprezentant innego niż rap gatunku muzycznego, znany z popowych produkcji Michał Szczygieł.

reklama

Zadebiutował w 2018 roku świetnie przyjętym singlem „Nic tu po mnie”, jednak największy rozgłos przyniósł mu wydany w 2020 roku utwór „Spontan”. W czerwcu 2021 roku ukazał się debiutancki album Michała zatytułowany „Tak jak chcę”. Latem 2022 Michał powrócił na szczyty radiowych list przebojów w całej Polsce z hitowym singlem „Adrenalina”. Niejednokrotnie zatem udowodnił, że dynamiczne, popowe utwory, to jego żywioł. Ten występ na kortowskiej scenie z całą pewnością wprowadzi uczestników olsztyńskich juwenaliów 2023 we wspaniały nastrój.

Gibbs dołącza do grona artystów Kortowiady 2023!

Jak dotąd organizatorzy podzielili się informacjami dotyczącymi dwóch kortowiadowych występów – ogłoszono obecność rapera o pseudonimie OKI oraz Michała Szczygła. Kolejne karty zostaną odsłonięte 3 stycznia.

reklama

Karnety na wydarzenie dostępne są na stronie www.bilety.kortowiada.pl – można je nabyć poprzez Going., eBilet, Biletomat.pl oraz empik bilety.

Przypominamy, że olsztyńskie juwenalia 2023 będą trwały od 24 do 27 maja. Sponsorem głównym Kortowiady jest Perła – Browary Lubelskie.

reklama

Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Wirtualna Polska, CGM, TKO Olsztyn, Ukiel Info, olsztyn.com.pl, DlaStudenta.pl, Gazeta Olsztyńska, Radio Eska oraz Radio UWM FM.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne

Gibbs dołącza do grona artystów Kortowiady 2023!