-2 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Sąsiedzi są w szoku po tym, co zobaczyli. Policja weszła do mieszkania 23-latka z Olsztyna

OlsztynSąsiedzi są w szoku po tym, co zobaczyli. Policja weszła do mieszkania...

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 23-latkowi za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas przeszukania w mieszkaniu policjanci znaleźli marihuanę, tabletki MDMA, LSD i kokainę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Wobec 23-latka zastosowano środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz poręczenia majątkowego.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpadli na trop 23-letniego mieszkańca Olsztyna, który miał przechowywać w mieszkaniu znaczną ilość środków odurzających.

*nagranie wideo

reklama

W ubiegłą środę (21.12.2022) funkcjonariusze weszli do domu mężczyzny podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania w jednym z pomieszczeń policjanci znaleźli szklane słoiki z zawartością zielonego suszu roślinnego oraz woreczki foliowe z różnymi substancjami.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zabezpieczono ponad 380 gramów marihuany, 41 tabletek MDMA oraz LSD i kokainę. W mieszkaniu znaleziono także grzyby halucynogenne. Zabezpieczone substancje przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

17-latek z Olsztyna poszedł do sklepu z mefedronem. Na widok policjantów zaczął się trząść z nerwów
reklama


23-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz poręczenia majątkowego.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 32-209154-1024x768.jpg

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
somsiad
28 grudnia 2022 09:48

Potwierdzam, jestem sasiadem i jestem w szoku. Nie wiem czy razem z żoną, tesciową i naszymi psami i kotem damy radę dalej normalnie żyć. Żona jest w takim szoku, że do dzisiaj siedzi w szafie, a teściowa pod łóżkiem razem z psem. Mówię wam, taki szok.

tak
27 grudnia 2022 21:30

Sasiadom powinna zostac udzielona pomoc psychologa

Popularne

Susza na święta? Kryminalni zlikwidowali lokalną "hurtownię" narkotyków w domu 28-latki