15 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Wypadek na budowie linii tramwajowej. Trwa akcja ratunkowa [AKTUALIZACJA]

OlsztynWypadek na budowie linii tramwajowej. Trwa akcja ratunkowa

Dziś (27.12.2022 r)około godziny 11:00 doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia na budowie linii tramwajowej.

reklama

Do naszej redakcji dotarła informacja, że przy skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z al. Piłsudskiego w Olsztynie przysypało robotnika podczas prac budowlanych. Na miejsce niezwłocznie zostały wezwane służby, które prowadzą akcję ratunkową.

AKTUALIZACJA (godz. 12.11)

reklama

Policja udzieliła pierwszych oficjalnych informacji – “We wtorek około godz. 11:00 Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na terenie budowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas wykonywania praca, na 22-latka przebywającego w okopie osunęła się ziemia. Mężczyzna został wydobyty przez służby ratunkowe i przekazany załodze Zespołu Ratownictwa Medycznego. O zdarzeniu zostanie powiadomiona Państwowa inspekcja Pracy”.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Lucek
27 grudnia 2022 16:33

Każda inwestycja wymaga ofiar. Jest jedna, będą następne, zaliczając do nich również te, które będą po uruchomieniu tramwajów, jeżeli tego doczekamy. Grzym będzie piastował swoje stanowisko do kwietnia 2024. Potem albo kolejna kadencja (może być zgodnie z prawem) albo kopniak w górę do wyższej polityki w warszawce. W pierwszym przypadku rozkład infrastruktury będzie szybko postępował tylko w Olsztynie, w drugim w wielu miastach w Polsce. Grunt by się kasa zgadzała.

Andrzej
27 grudnia 2022 13:35

To w końcu będą torowiska czy okopy?

Polecane
Ogłoszenia