20 C
Olsztyn
poniedziałek, 15 lipca, 2024
reklama

Olsztynianka i gwiazda „Pytania na śniadanie” pokazał się w staniku i mini

OlsztynOlsztynianka i gwiazda „Pytania na śniadanie” pokazał się w staniku i mini

Olsztynianka i gwiazda „Pytania na śniadanie” zamieściła na Instagramie zdjęcie w topie i spódniczce mini. Modelka i uczestniczka konkursów piękności wie, jak rozgrzać internet.

reklama

Izabella Krzan – Miss Polonia, modelka i prezenterka telewizyjna

Izabella Krzan pochodzi z Olsztyna, już w szkole podstawowej trenowała taniec towarzyski, odnosiła też sukcesy w siatkówce. Gdy była nastolatką, zaczęła się pojawiać w konkursach piękności – z powodzeniem. Jednocześnie pracowała jako modelka.

W 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia i poczuła magię telewizji. Współprowadziła między innymi „Koło fortuny”, „Czar par” czy „Pytanie na śniadanie”, w którym zastąpiła Marzenę Rogalską. Szybko stała się ulubienicą publiczności i wyrobiła sobie mocną pozycję w TVP.

reklama

Izabella Krzan jest aktywna w internecie

Izabella Krzan świetnie porusza się również w mediach społecznościowych. Ma blisko 280 tysięcy obserwatorów na swoim koncie na Instagramie, na którym pokazuje zarówno kulisy pracy w TVP, jak i prywatność, w tym podróże po całym świecie.

Chętnie publikuje zdjęcia, na których podkreśla swoją urodę i niesamowitą sylwetkę.

Teraz podzieliła się z fanami fotografią z podróży do rodzinnego Olsztyna. Ma na niej czarną stylizację: krótki top lub stanik, spódniczkę mini i marynarkę. W zestawieniu z płaskimi butami wygląda bardzo stylowo, zestaw podkreśla jej zgrabną sylwetkę i niesamowicie długie nogi.

reklama

Nic dziwnego, że fani są zachwyceni.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Andrzej
27 grudnia 2022 20:09

Taka z niej gwiazda jak poziom artykułu

Piotr
27 grudnia 2022 19:29

Pokazała się w staniku i mini dobrze to o niej nie świadczy w główce jeszcze pusto , ale w gruncie rzeczy nic nie pokazała poza własną głupota , dorosła kobieta a zachowała się jak 14latka brawo

Polecane