16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Kobieta jadąca rowerem potrącona

OlsztynKobieta jadąca rowerem potrącona

W Ukcie doszło do potrącenia kobiety jadącej rowerem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło w momencie, gdy kierowca samochodu wyprzedzał skręcającą w lewo rowerzystkę. 60—letnią kobietę z obrażeniami przetransportowano do szpitala w Olsztynie. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

reklama

W czwartek (28.07.2016) około godz. 10:00 w miejscowości Ukta, gmina Ruciane Nida, doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzystki.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 60-letnia mieszkanka gminy Ruciane–Nida jechała w stronę miejscowości Piecki. Gdy w pewnym momencie postanowiła skręcić w drogę poprzeczną znajdującą się po lewej stronie, w trakcie wykonywania tego manewru doszło do zderzenia z wyprzedzającym ją pojazdem marki Mercedes Sprinter. Mercedesem kierował obywatel Niemiec. Mężczyzna był trzeźwy.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Michał Kulbacki
29 lipca 2016 14:24

Dlatego właśnie powinni zabierać uprawnienia na kierowanie pojazdami osobom starszym. A tak w ogóle to czemu jeszcze nikt nie wprowadził obowiązku częstszych badań psychologicznych np. czasu reakcji, osobom po 60, które kierują pojazdami lub chcą mieć takie prawo. Czemu nikt z urzędasów nie widzi, że Ci starsi ludzie nieświadomie stanowią zagrożenie na drodze!

Artur Ankudowicz
29 lipca 2016 08:48

Won na sciezke rowerową

Polecane
Ogłoszenia