14 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Susza na święta? Kryminalni zlikwidowali lokalną “hurtownię” narkotyków w domu 28-latki

GiżyckoSusza na święta? Kryminalni zlikwidowali lokalną "hurtownię" narkotyków w domu 28-latki

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej nieustannie walczą z przestępczym procederem narkobiznesu. Wielokrotnie ich ciężka praca doprowadziła do zatrzymania osób, które posiadają bądź handlują środkami odurzającymi. W ręce policjantów tym razem „wpadła” 28-latka, która posiadała znaczne ilości narkotyków.

reklama

Giżyccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że pewna mieszkanka Giżycka może mieć w swoim mieszkaniu środki odurzające.

We wtorek (20.12.2022 r.) mundurowi udali się pod wskazany adres, gdzie zastali 28-latkę. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili mieszkanie i w trakcie przeszukania znaleźli w zamrażarce dwa worki z białym proszkiem, a w metalowym pudełku na kuchennym blacie ujawnili torebki z suszem roślinnym. Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnej celi. Policjanci zabezpieczyli narkotyki jako dowód w sprawie. Dokładne sprawdzenie i zważenie znalezionych środków wskazało, że jest to blisko 170 gramów amfetaminy i 72 gramy marihuany.

reklama

Za posiadanie narkotyków ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat więzienia, za znaczną ich ilość oraz za czerpanie korzyści majątkowej z ich udostępniania może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Giżycko

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
dis
22 grudnia 2022 08:41

Od razu hurtownia.. Taki tam bazarek.

Polecane
Ogłoszenia