-4 C
Olsztyn
sobota, 4 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Co się zmieni? Funkcjonowanie sklepów sieci Biedronka w okresie świąteczno-noworocznym

WiadomościCo się zmieni? Funkcjonowanie sklepów sieci Biedronka w okresie świąteczno-noworocznym

Dla wygody klientów Biedronka utrzymuje wydłużone godziny funkcjonowania swoich sklepów w okresie świąteczno-sylwestrowym, prawie 2200 placówek sieci będzie czynnych do godz. 23:00 lub dłużej. W Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia br., wszystkie sklepy sieci Biedronka będą otwarte do godz. 13. W Sylwestra, tj. 31 grudnia br., zakupy będzie można zrobić do godz. 19:00. Zakupy możliwe są również w niedzielę handlową, 18 grudnia br.

reklama

Sieć Biedronka zaprasza klientów na przedświąteczne i sylwestrowe zakupy w wygodnych godzinach otwarcia sklepów, dzięki którym nawet zapominalscy będą mogli kupić produkty potrzebne do przygotowania tradycyjnych wigilijnych potraw lub imprezowych przekąsek. Zakupy bez pośpiechu będzie można zrobić w ponad 3300 placówkach na terenie całego kraju, z czego prawie 2200 z nich czynnych jest w dni poprzedzające Wigilię i Sylwestra aż do godziny 23 lub dłużej.

W Olsztynie zainteresowanie fajerwerkami znikome, ich ceny wyższe nawet o 100 proc.


24 grudnia, tj. w Wigilię, zakupy w Biedronce będzie można zrobić do godziny 13, natomiast w Sylwestra sklepy sieci czynne będą do godziny 19. Sieć Biedronka przypomina, że zbliżająca się niedziela tj. 18 grudnia br. to niedziela handlowa. Tego dnia przeważająca większość sklepów będzie otwarta co najmniej do godz. 20.00. W blisko 800 placówkach będzie można dokonywać zakupów do godz. 21.00.
25 i 26 grudnia br. (niedziela, poniedziałek), a także 1 stycznia 2022 r. (niedziela) wszystkie sklepy sieci Biedronka pozostaną nieczynne.

reklama

źródło: Biedronka

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne

W Olsztynie zainteresowanie fajerwerkami znikome, ich ceny wyższe nawet o 100 proc.