fbpx
-1 C
Olsztyn
środa, 19 stycznia, 2022
reklama

Godziny otwarcia sklepów sieci Biedronka w okresie świąteczno-noworocznym

reklama

W Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia br., wszystkie sklepy sieci Biedronka będą otwarte do godz. 13. W Sylwestra 31 grudnia br. zakupy będzie można zrobić do godz. 19:00. Biedronka dla wygody klientów podtrzymuje wydłużone godziny funkcjonowania sklepów w dni poprzedzające te wydarzenia. Ponad 1700 placówek sieci jest czynnych do godz. 23:00 lub dłużej.

Sieć Biedronka zaprasza klientów na przedświąteczne i sylwestrowe zakupy w wygodnie wydłużonych godzinach otwarcia sklepów. Dzięki dłuższym godzinom funkcjonowania placówek przed Wigilią i przed Sylwestrem, w gorącym okresie przygotowań, będzie można zrobić zakupy komfortowo i bez niepotrzebnego pośpiechu.


Decyzja o skróceniu godzin funkcjonowania sklepów w Wigilię oraz w Sylwestra została podjęta z myślą o naszych pracownikach, by zapewnić im możliwość spokojnego przygotowania i spędzenia wieczoru wigilijnego oraz nocy sylwestrowej w gronie najbliższych.

reklama


„Święta Bożego Narodzenia oraz sylwestrowy wieczór to dwie szczególne okazje do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Klientów prosimy o takie zaplanowanie zakupów, żeby wszyscy, również nasi pracownicy mogli cieszyć się świętami oraz noworoczną zabawą” -Paweł Włodarczyk, dyrektor makroregionu w sieci Biedronka.

Czytaj też:  Bossowie hazardowego giganta za kratkami

25 i 26 grudnia br. (sobota, niedziela), a także 1 stycznia 2022 r. (sobota) wszystkie sklepy sieci Biedronka będą nieczynne.


W związku z tym szczególnym okresem Biedronka przygotowała świąteczne promocje np. przy zakupie świeżego karpia ze skórą w dniach od 20 do 22 grudnia można otrzymać rabat w formie vouchera o wysokości 100% ceny przy zakupie produktu z kartą Moja Biedronka. Od poniedziałku, 20 grudnia wszystkie rodzaje jaj z chowu ściółkowego dostępne są w promocji 2+1 gratis przy zakupie produktów z kartą Moja Biedronka. Miłośnicy pierogów i krokietów ucieszą się z możliwości nabycia drugiego opakowania swojego ulubionego produktu marki Nasze Smaki za 50% ceny przy zakupie z kartą Moja Biedronka.

źródło: Biedronka