13 C
Olsztyn
poniedziałek, 29 maja, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci odzyskali skradziony skuter. Złodziej na nim zasnął

WiadomościPolicjanci odzyskali skradziony skuter. Złodziej na nim zasnął

Policjanci zatrzymali 30-latka, który pijany i na kradzionym skuterze poruszał się po jednym z olsztyńskich osiedli. O kradzieży swojego mienia pokrzywdzony dowiedział się od funkcjonariuszy, którzy skontaktowali się z nim, by oddać mu jego własność.

reklama

Dziś (27.07) kilkanaście minut przed godz. 06:00 policjanci otrzymali informację o nietrzeźwym kierowcy na osiedlu Zacisze. Mężczyzna miał poruszać się skuterem. Był tak pijany, że co chwilę zasypiał i budził się, siedząc na jednośladzie. Funkcjonariusze pojechali w kierunku, w którym się oddalił. Po jakimś czasie zauważyli mężczyznę ledwo trzymającego się na nogach, stojącego obok skutera.

Rafał M. był pijany. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci skontaktowali się z właścicielem pojazdu. Mężczyzna był zdziwiony. Nie wiedział, że ktoś użytkuje jego skuter. Musiał mu zostać skradziony.

reklama
Nastolatek za skorzystanie z okazji odpowie przed sądem

30- latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Policjanci ustalają teraz, w jaki sposób wszedł w posiadanie pojazdu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości. Niewykluczone, że odpowie również za kradzież. Grozić mu wówczas będzie do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Katarzyna Tobaj
27 lipca 2016 15:43

Ewelka Hintz 😀

Popularne
Ogłoszenia
Policja rozwiązuje kradzież, zanim pokrzywdzony zdążył zgłosić przestępstwo
Nowy, lepiej oznakowany radiowóz dla Policji