15 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Prokuratura ujawnia okoliczności potwornej śmierci małżeństwa ze wsi Spytajny

BartoszyceProkuratura ujawnia okoliczności potwornej śmierci małżeństwa ze wsi Spytajny

Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny i kobiety ze wsi Spytajny pod Bartoszycami. Według wstępnych ustaleń, mężczyzna zamordował kobietę, a następnie targnął się na swoje życie – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Daniel Brodowski.

reklama

Ciała małżonków znaleziono w piątek we wsi Spytajny pod Bartoszycami. “Sprawa zaczęła się od tego, że na policję zadzwoniła córka, zaniepokojona faktem, że nie mogła się dodzwonić do matki, która miała wyjechać na dworzec” – powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, prokurator Daniel Brodowski.

Patrol, który przyjechał na miejsce, znalazł na posesji w gospodarstwie ciało kobiety, a następnie, w innym miejscu, także ciało mężczyzny. “Było to małżeństwo, lecz nie mieszkało ze sobą. Wstępne ustalenia wskazują, że prawdopodobnie kobieta przyjechała do gospodarstwa, by posprzątać przed świętemi. W rodzinie dochodziło wcześniej do przemocy domowej, co skutkowało prowadzeniem postępowań” – powiedział prokurator Brodowski.

reklama

W weekend przeprowadzono sekcję zwłok zmarłych osób. Okazało się, że kobieta zmarła w wyniku uduszenia, natomiast na ciele mężczyzny nie znaleziono śladów, które by świadczyły, że do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. “Prawdopodobnie mężczyzna udusił żonę i następnie targnął się na swoje życie” – powiedział prokurator Brodowski, zastrzegając, że postępowanie w tej sprawie jest w toku.

źródło: PAP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marecki
12 grudnia 2022 14:36

Następna wyzwolona i niezależna.

Polecane
Ogłoszenia