fbpx
-3 C
Olsztyn
sobota, 2 grudnia, 2023
reklama
reklama

Czas uzbroić się w cierpliwość! Rusza przebudowa ulicy Pstrowskiego

OlsztynCzas uzbroić się w cierpliwość! Rusza przebudowa ulicy Pstrowskiego

Przed nami kolejna inwestycja związana z modernizacją układu drogowego stolicy Warmii i Mazur. Wykonawca zacznie pierwsze prace, co będzie się wiązać z czasowymi utrudnieniami w ruchu.

reklama

Ulica Pstrowskiego będzie przebudowywana na odcinku pd skrzyżowania z ulicami Sikorskiego-Mazowieckiego do Wyszyńskiego-Synów Pułku. Najbliższa zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzona w piątek (9 grudnia).

Czasowa organizacja ruchu planowana jest w trzech etapach:
* Etap pierwszy – Zamknięcie prawego pasa ruchu na odcinku około 15-20 m (prowadzone prace przy studni D4ist.15 polegające na czyszczeniu kanału kanalizacji deszczowej);
* Etap drugi – Zamknięcie lewego pasa ruchu na odcinku około 15-20 m (prowadzone prace przy studni D4ist.13 polegające na czyszczeniu kanału kanalizacji deszczowej);
* Etap trzeci – Zamknięcie prawego pasa ruchu na odcinku około 15-20 m (prowadzone prace przy studni D4ist.14 polegające na czyszczeniu kanału kanalizacji deszczowej). Wprowadzenie tego etapu jest uzależnione od możliwości wyczyszczenia kanału w etapie pierwszym.

reklama
Rondo na granicy Olsztyna i Stawigudy już otwarte

Przywrócenie dotychczasowej organizacji ruchu planowane jest na 9-10 grudnia 2022 roku. Przy czym okres funkcjonowania czasowej organizacji uzależniony jest od warunków pogodowych oraz zastanego stanu kanału kanalizacji deszczowej, które mają wpływ na tempo prowadzonych prac. Maksymalny przewidziany czas prowadzenia prac na wspomnianym fragmencie ul. Pstrowskiego to pięć dni.

Natomiast od 14 grudnia zostało zaplanowane wprowadzenie kolejnej czasowej organizacji ruchu polegającej na zamknięciu północnej jezdni ul. Pstrowskiego.

reklama
Czas uzbroić się w cierpliwość! Rusza przebudowa ulicy Pstrowskiego ruch drogowy Olsztyn, Wiadomości

źródło: UM Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Nie żyje 19-latka. Sprawcy grozi co najmniej kara 5 lat pozbawienia wolności

Nieprawidłowo zabezpieczony transport z azotanem amonu na S7 – inspekcja nakłada karę 8500 zł i zakazuje dalszej jazdy