-0 C
Olsztyn
niedziela, 29 stycznia, 2023

Najlepsza pizzeria w Olsztynie? San Giovanni na Starym Mieście!

Pizzeria San Giovanni pojawiła się w Olsztynie kilka miesięcy temu i już skradła serca smakoszy.

Lokale pizzerii San Giovani znajdują się przede wszystkim w Warszawie. Jednak kilka miesięcy temu właściciele sieci postanowili otworzyć jedną ze swoich pizzerii w Olsztynie. Stolica dla właścicieli San Giovani okazała się za mała, w dodatku spodobało się im w stolicy Warmii i Mazur.

Pizza San Giovanni – zróżnicowane menu

15 lat tradycji, indywidualne podejście do klienta, brak obaw przed eksperymentami – to magnesy, które przyciągają klientów do pizzerii. Na tyle skutecznie, że San Giovanni na stałe wpisała się w krajobraz starówki i można się zastanawiać, czy to najlepsza pizzeria w Olsztynie? Nie byłoby to jednak możliwe bez urozmaiconego menu. Znajdziemy w nim standardowe pizze jak capriciosa, funghi czy margherita, ale także i szeroki wybór makaronów.

Ze względu na to, że pizzeria San Giovanni nie jest franczyzą, jej właściciele nie ograniczają się do sztywnego menu i mają większą kontrolę nad tym, co serwują. Dlatego oferta menu często jest modyfikowana, do pizzy trafiają sezonowe dodatki (np. gruszka). Co tu dużo mówić, obecnie w menu znajduje się aż 42 różnych pizz w rozmiarach od 32 do 60 cm.

Pizzeria San Giovanni – tani dowóz

Pizzę można zjeść w pizzerii San Giovanni przy ul. Kołłątaja, ale także zamówić na dowóz. I tu kolejna niespodzianka, która wyróżnia ten lokal spośród innych. Nie ma minimalnej kwoty zamówienia, a koszt dowozu to jedynie 4,99 zł!

Wygląda na to, że mieszkańcy Olsztyna pokochali pizzerię San Giovanni z… wzajemnością. Właściciele lokalu postanowili mocniej zbratać się z miastem i zostali… jednym ze sponsorów II-ligowego Stomilu Olsztyn. Jeszcze parę dni temu kibice niebiesko-białych mogli cieszyć się aż 20% rabatem na pizze. Wiemy z dobrego źródła, że promocja cieszyła się szalonym zainteresowaniem! Na podsumowanie warto retorycznie zapytać: jaka jest najlepsza pizzeria w Olsztynie?

Pizzeria San Giovanni

ul. Kołłątaja 19, Olsztyn (Stare Miasto)

Telefon
89 333 50 10

Menu i cennik
www.pizzeriasangiovanni.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Niedziela: 12 – 22