16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Olsztyn sprzedał kolejną atrakcyjną działkę

OlsztynOlsztyn sprzedał kolejną atrakcyjną działkę

Miasto sprzedało działkę przy dawnym torze motocrossowym w Olsztynie. Nabywca wydał 5,5 miliona złotych.

reklama

Władze Olsztyna sprzedały działkę położoną na terenie dawnego toru motocrossowego przy ulicy Bublewicza, niedaleko obwodnicy i Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych oraz budowanej właśnie Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów. W przetargu ustnym nieograniczonym nowy nabywca za teren o powierzchni 1837 metrów kwadratowych, przeznaczony głównie na działalność usługową lub handlową, zapłacił 5,5 miliona złotych, czyli cenę wywoławczą.


– Działka przy ul. Lubelskiej przy motocrossie została sprzedana za 5,5 miliona złotych – powiedział cytowany przez Gazetę Wyborczą prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

reklama


Ostatnia tak duża transakcja odbyła się na przełomie czerwca i lipca bieżącego roku, kiedy miasto sprzedało tereny pomiędzy ulicami Bałtycką i Kanarkową oraz linią kolejową. Na razie nie są one zagospodarowane. To około 11 hektarów zakończonych wzniesieniem z widokiem na urokliwe jezioro Ukiel i jednocześnie jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji, jakie Olsztyn sprzedał. Nowy właściciel nabył te grunty za 4,2 miliona złotych.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

12 KOMENTARZY

12 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
puchi
25 listopada 2022 14:29

zanim warchoł odejdzie od koryta, to wszystko sprzeda.

Jaro twusk
25 listopada 2022 15:42

Burek grzymrozsprzeda wszystko zanim odlezie na swoją wiochę

Polecane
Ogłoszenia