13 C
Olsztyn
niedziela, 4 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Urząd Miasta sprzedaje atrakcyjne grunty nad jeziorem Ukiel

OlsztynUrząd Miasta sprzedaje atrakcyjne grunty nad jeziorem Ukiel

Olsztyńska plaża miejska jest najnowocześniejszym tego typu kompleksem rekreacyjno-sportowym w Polsce. W jej bezpośrednim sąsiedztwie przygotowano atrakcyjnie położone działki w ramach stref przedsiębiorczości, które można kupić i przeznaczyć pod zabudowę turystyczną i sportowo-rekreacyjną.

reklama

Urząd Miasta rozpisał przetarg na sprzedaż dwóch działek, które znajdują się w okolicach Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel”. Przetarg ma odbyć się 23 stycznia 2015 roku i dotyczył będzie dwóch działek nad jeziorem Krzywym.

UT6 przy ul. Jeziornej

reklama

Nieruchomość położona jest w miejscu bardzo atrakcyjnym krajobrazowo, w otoczeniu lasu, w odległości ok. 100 metrów od plaży miejskiej. Działka przeznaczona jest pod zabudowę turystyczną i hotelową. Na jej terenie występuje roślinność zasadzona (np. klony polne, jarzębie pospolite) oraz roślinność pochodząca z samosiewu (brzoza brodawkowata, klony pospolite, lipy drobnolistne ). Drzewa i krzewy zróżnicowane są wiekowo. Większość drzew jest w wieku powyżej 10 lat i są prawnie chronione. W północnej części działki występują klony polne i pospolite, lipy drobnolistne, jarzębie pospolite, a w części południowej piękny brzeziniak z drzewami w wieku ok. 40-60 lat i bardzo gęstym podszytem

Główne molo zamknięte. Czy zdążą je wyremontować przed wakacjami?

US3 przy ul. Sielskiej

reklama

Nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu Zatoki Miłej nad jeziorem Krzywym. Teren przeznaczony jest pod zabudowę sportowo-rekreacyjną. Na obszarze działki rosną młode drzewa iglaste i liściaste.

Działki, które sprzedaje Urząd Miasta zostały przygotowane w ramach tzw. stref przedsiębiorczości.

KM

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Główne molo zamknięte. Czy zdążą je wyremontować przed wakacjami?
Główne molo zamknięte. Czy zdążą je wyremontować przed wakacjami?