13 C
Olsztyn
niedziela, 4 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Uwaga kierowcy. Będą blokować ulicę Bałtycką!

WiadomościUwaga kierowcy. Będą blokować ulicę Bałtycką!

Dziś (4.11) od  godz. 14.30 do16.00 na ul. Bałtycka 45 (przejście dla pieszych koło siedziby rady osiedla Likusy) odbędzie się blokada drogi.

reklama

Rada Osiedla Gutkowo zaprasza na protest uliczny i blokadę ul. Bałtyckiej. Jak informują:
– Ul. Bałtycka jest co raz bardziej niebezpieczna i zakorkowana. Coraz większe Ilości samochodów i ciężarówek uniemożliwiają normalne funkcjonowanie mieszkańców i instytucji; szkół, przychodni, zakładów. W tym roku sytuacja jest już wyjątkowo zła.
Jedyne rozwiązanie to budowa obwodnicy naszych osiedli – ulicy Nowobałtyckiej.

Domagają się, aby w Budżecie Miasta Olsztyna na 2017r. zapisano 15% wartości budowy ulicy Nowobałtyckiej. Ma to być szansa na uzyskanie dofinansowania z UE w ramach Programu Polska Wschodnia w 2017 r.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

7 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
fuser
4 listopada 2016 11:16

Czy jak zadzwonię na policję, że jakaś banda blokuje drogę to przyjadą ich spałują jak Pani Bozia przykazała czy zignorują zgłoszenie? „Rada Osiedla Gutkowo zaprasza na protest uliczny i blokadę ul. Bałtyckiej. Jak informują: – Ul. Bałtycka jest co raz bardziej niebezpieczna i zakorkowana. Coraz większe Ilości samochodów i ciężarówek uniemożliwiają normalne funkcjonowanie mieszkańców i instytucji; szkół, przychodni, zakładów. ” Czy Radę Osiedla Gutkowo ktoś uderzył mocno w głowę? Czy tam zasiadają ludzie mający problemy? Protest może i w słusznej sprawie, ale protestujcie sobie pod oknami osób decyzyjnych, a nie denerwujecie normalnych ludzi, którym (wyobraźcie to sobie!) również zależy na… Czytaj więcej »

Koval
5 listopada 2016 19:19

gzrymowicza wywiezc na taczce o 15.30 przez baltycka 🙂

Popularne
Ogłoszenia