fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 30 listopada, 2022
reklama

Kolejne zaginięcie w Olsztynie skończyło się tragicznie

OlsztynKolejne zaginięcie w Olsztynie skończyło się tragicznie

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Przez kilka ostatnich dni służby ratunkowe poszukiwały młodego mieszkańca Dywit. Niestety zakończyły się tragicznie.

Nie minęło kilka godzin, a w internecie pojawił się kolejny komunikat o zaginięciu: „Dnia 22 listopada w godzinach popołudniowych zaginął nasz bliski. Ostatni raz był widziany w okolicach Wadągu około godziny 17.00, przy sklepie Lewiatan. Wiek to 49 lat, wzrost o koło 170 cm. Ubrany w zieloną bluzę, spodnie koloru czarne dresy z białymi paskami, czarna czapka, buty kolorowe adidasy.”

Niestety do naszej redakcji dwa dni później (24.11.2022) dotarła informacja o martwym mężczyźnie znalezionym w Lesie Miejskim. Odkrycia dokonali prawdopodobnie pracownicy Energi, którzy wezwali na miejsce służby.

Z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymaliśmy potwierdzenie, że to ta sama osoba: „W środę (23.11.2022) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o znalezieniu ciała mężczyzny w pobliżu elektrowni wodnej w m. Wadąg. Na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą oraz technika kryminalistyki. O zdarzeniu powiadomiono prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone do prosektorium. W trakcie czynności ustalano tożsamość mężczyzny, którego zaginięcie zgłoszono następnego dnia. Okazał się nim 49-letni mieszkaniec Olsztyna. Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora, które mają na celu wyjaśnić okoliczności śmierci mężczyzny. Wstępnie w zdarzeniu wykluczono udział osób trzecich”.

PILNE! Policjanci prowadzą poszukiwania 16-letniego Piotra
reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze