fbpx
-0 C
Olsztyn
wtorek, 6 grudnia, 2022
reklama

Policja zakończyła poszukiwania zaginionego 18-latka z Dywit

OlsztynPolicja zakończyła poszukiwania zaginionego 18-latka z Dywit

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Tragicznym finałem zakończyły się poszukiwania zaginionego 18-latka z Dywit. Ciało mężczyzny zostało znalezione na terenie leśnym w pobliżu m. Kieźliny. Trwa wyjaśnienie wszelkich okoliczności i przyczyn śmierci młodego mężczyzny. Olsztyńscy policjanci dziękują wszystkim za zaangażowanie w poszukiwania.

W czwartek (24.11.2022) na terenie leśnym w pobliżu m. Kieźliny zostało znalezione ciało zaginionego 18-latka z Dywit. Na miejsce została wysłana grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. O zdarzeniu został powiadomiony prokurator. Ciało zostało zabezpieczone do prosektorium. Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora, które mają na celu wyjaśnić okoliczności śmierci młodego mężczyzny.

W poszukiwaniach zaginionego uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Koordynacją działań poszukiwawczych zajęli się funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Byli oni wspierani przez funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, nurków z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie, strażaków ochotników z Kieźlin, Brąswałdu i Spręcowa. W działaniach uczestniczyli również żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej, Grupa Ratownictwa PCK Olsztyn oraz Mazurska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z Olecka.

Pilne! Poszukiwany 18-latek z Dywit

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w poszukiwania.
źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze