fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 4 grudnia, 2022
reklama

„Mamusia” przyjechał po dziecko na olsztyński basen mocno wstawiona

Olsztyn"Mamusia" przyjechał po dziecko na olsztyński basen mocno wstawiona

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwej kierującej. Z relacji świadków wynikało, że chwilę wcześniej na parkingu jednego z basenów na terenie Olsztyna widzieli kobietę wsiadającą do auta wraz z dzieckiem.

Z ich relacji wynikało, że kierująca była pod znacznym wpływem alkoholu i odjechała w nieznanym kierunku. Policjanci po rozpytaniu świadków, szybko ustalili miejsce pobytu wskazanej kierującej. Przed blokiem zastali zaparkowany pojazd, a w mieszkaniu kierującą. Okazała się nią 40-letnia mieszkanka Olsztyna. Ponadto w domu przebywał jej 10-letni syn. Badanie policyjnym alkomatem potwierdziło przypuszczenia zgłaszających. W organizmie 40-latki krążyły ponad 2 promile alkoholu. Kobieta przyznała funkcjonariuszom, że przyjechała odebrać syna z basenu, a wcześniej piła alkoholu. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. 10-latek trafił pod opiekę ojca.

26-latek trafił z hulajnogi prosto na Izbę Wytrzeźwień. Jechał nocą zygzakiem po al. Warszawskiej

Wkrótce 40-latka odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz kierowania pojazdami i wysoka grzywna. O niepokojącej sytuacji poinformowany zostanie sąd rodzinny i nieletnich.

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze