15 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

27-letni włamywacz ukradł kosiarkę. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności

Szczytno27-letni włamywacz ukradł kosiarkę. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności

Mieszkaniec gminy Świętajno usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem oraz usiłowania kradzieży z włamaniem. Dostał się do wnętrza budynku gospodarczego, skąd ukradł kosiarkę. Następnie próbował dostać się do budynku mieszkalnego. Został zatrzymany i przyznał się do przedstawionych mu zarzutów. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

Szczycieńscy kryminalni zatrzymali we wtorek (08.11.2022r.) mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem. Mężczyzna w piątek (04.11.2022r.) włamał się do budynku gospodarczego w Piasutnie. Włamywacz wybił szybę w budynku, wszedł do środka i ukradł kosiarkę spalinową. Następnie mężczyzna próbował dostać się do budynku mieszkalnego znajdującego się na tej samej posesji. Zniszczył drzwi wejściowe, jednak nie udało mu się dostać do wnętrza budynku. Starty wyceniono na łączną kwotę 1500 złotych.

W trakcie wykonywania czynności służbowych mundurowi ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec gminy Świętajno. Policjanci odzyskali skradzioną kosiarkę.

reklama

Mieszkaniec gminy Świętajno usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego oraz usiłowania kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego. Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za popełnione przestępstwo, 27-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: KPP Szczytno

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia