fbpx
2 C
Olsztyn
poniedziałek, 28 listopada, 2022
reklama

Cwaniak ze stacji Orlen schwytany. Grozi mu 5 lat ięzienia

OlsztynCwaniak ze stacji Orlen schwytany. Grozi mu 5 lat ięzienia

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży paliwa, do której doszło na jednej ze stacji paliw. Wartość strat, to prawie 800 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie kradzieży paliwa. Do zdarzenia doszło 13 lipca 2022 roku na jednej ze stacji paliw przy al. Warszawskiej w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że widoczny na nagraniu mężczyzna najpierw zatankował olej napędowy, a następnie odjechał ze stacji paliw, nie płacąc za towar. Wartość strat, to prawie 800 złotych.


Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 731 38 33, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Nie każdego stać na taką postawę. 14-latek schwytał złodzieja

AKTUALIZACJA

„Nie tak dawno zamieściliśmy wizerunek sprawcy kradzieży paliwa na jednej ze stacji paliw w Olsztynie. Po publikacji nagrania policjanci ustalili personalia bohatera filmu. 25-latek wkrótce przed sądem odpowie za kradzież. Grozi mu kara do 5 lat za kratami” – przekazała olsztyńska policja.

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze