-3 C
Olsztyn
niedziela, 5 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Jakie wykształcenie ma Małgorzata Rozenek-Majdan?

Materiał partneraJakie wykształcenie ma Małgorzata Rozenek-Majdan?

Interesuje Cię życie prywatne gwiazd? Niejednokrotnie zastanawiałeś się, z czego wynika tak ogromna popularność Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz od czego się ona zaczęła? Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Popularność Małgorzaty Rozenek-Majdan

reklama

Obecnie Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najbardziej znanych polskich celebrytek. To polska prezenterka telewizyjna, którą znamy między innymi z bardzo popularnego programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Co więcej, w 2021 roku zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie „Miłość, seks & pandemia”. Ogromną popularność przysporzył jej między innymi program telewizyjny Perfekcyjna Pani domu. Mówiąc w ogromnym skrócie, większość kariery Małgorzaty Rozenek-Majdan w telewizji dotyczy właśnie stacji TVN i powiązanych z nią programów. Ogrom popularności dał celebrytce ślub Radosławem Majdanem – znanym polskim piłkarzem. 

Ciekawostki o Małgorzacie Rozenek-Majdan

Wokół Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawia się wiele kontrowersji. Jakie są najbardziej sporne kwestie dotyczące jej postaci?

  • Kwestią bardzo sporną był zawsze wiek Małgorzaty Rozenek-Majdan. Mimo, że zdecydowanie nie wygląda ona na swój wiek – posiada 44 lata. Urodziła się w roku 1978. 
  • Była również żoną aktora Jacka Rozenka. Co ciekawe, para nigdy nie wspominała publicznie o powodach swojego rozstania, jednak zawsze przedstawiali się w dobrym świetle, nie tocząc między sobą medialnej wojny, która jest coraz bardziej popularna wśród celebrytów. 
  • Co ciekawe, na swoim nadgarstku Małgorzata Rozenek-Majdan ma tajemniczy tatuaż „If”. Jak się okazuje jest to tytuł jej ukochanego wiersza autorstwa Rudygarda Kiplinga.
  • Od jakiegoś czasu jest wegetarianką i stroni od mięsa. 
  • Ma bardzo charakterystyczny w branży, zachrypnięty głos. 
  • Mimo swojego wieku, Małgorzata Rozenek – Majdan świetnie odnajduje się również w social mediach, które są domeną głównie osób bardzo młodych. Na samym Instagramie obserwuje ją ponad półtorej miliona użytkowników, co czyni ją jedną z największych celebrytek z Polski na tej platformie. Udziela się na nim dość często, publikując na serwisie zarówno publikacje, jak i relacje dotyczące codziennego życia jej oraz całej jej rodziny.
  • Poprzez swoją aktywność w sieci promuje aktywność fizyczną oraz zdrowe żywienie. W obliczu tego, jak wiele dzieci oraz osób dorosłych ma problemy z nadwagą oraz otyłością – zdecydowanie jest to fakt, który warto docenić. 

Wykształcenie Małgorzaty Rozenek-Majdan

reklama

Zastanawiasz się, jakie wykształcenie ma Małgorzata Rozenek-Majdan? Z pewnością informacja, którą otrzymasz, może Cię zaskoczyć – z wykształcenia jest prawnikiem. Studia prawnicze ukończyła na prestiżowej uczelni, a więc na Uniwersytecie Warszawskim. Jak wiemy zamiast kariery prawniczej, adwokackiej wybrała show-biznes i aktywność medialną. Z perspektywy lat śmiało możemy ocenić, że wyszło jej to na dobre. Obecnie jest jedną z czołowych celebrytek w Polsce, która z pewnością nie może narzekać na małe wynagrodzenie lub brak propozycji współprac reklamowych od znanych marek. 

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne