25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Zostaną wprowadzone zmiany w ruchu na al. Piłsudskiego między ul. Głowackiego a Urzędem Skarbowym

OlsztynZostaną wprowadzone zmiany w ruchu na al. Piłsudskiego między ul. Głowackiego a...

Coraz bardziej zaawansowane są prace przy budowie nowej tramwajowej infrastruktury. W wielu miejscach zakończyły się już przebudowy podziemnych sieci, widoczne są tez postępy na powierzchni.

reklama

W związku z trwającymi pracami zostaną wprowadzone zmiany na al. Piłsudskiego między ul. Głowackiego a Urzędem Skarbowym. Nowe rozwiązania mają zacząć obowiązywać w piątek (28 października) od 22:00.

Zmiany będą dotyczyć dojazdu do posesji. Od ul. Mazowieckiego ruch dwukierunkowy będzie poprowadzony po jednej jezdni wzdłuż Uranii. Dojazd do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy al. Piłsudskiego 42 będzie możliwy wyłącznie od ul. Głowackiego jako ruch dwukierunkowy po wydzielonej jezdni wzdłuż Planetarium.

reklama

Dojazd do posesji zlokalizowanych przy ul. Kościńskiego, Narutowicza i Grotha będzie jednokierunkowy od strony Urzędu Skarbowego. Natomiast wyjazd z ul. Kościńskiego i ul. Narutowicza jako jednokierunkowy do ul. Głowackiego. Organizacja ruch dla ulicy Grotha pozostaje bez zmian z możliwością wyjazdu w kierunku ulicy Dworcowej lub Głowackiego.

Na tym etapie nie są planowane zmiany w lokalizacji przystanków komunikacji miejskiej oraz ciągów dla pieszych.

Zostaną wprowadzone zmiany w ruchu na al. Piłsudskiego między ul. Głowackiego a Urzędem Skarbowym tramwaje Olsztyn, Wiadomości

źródło: UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane