15 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Szybki PIT – Urzędy Skarbowe otwierają swoje drzwi

OlsztynSzybki PIT - Urzędy Skarbowe otwierają swoje drzwi

Najbliższa sobota (7.03) będzie Dniem Otwartym w urzędach skarbowych w całym kraju. Tego dnia wszyscy odwiedzający urzędy będą mogli nie tylko złożyć deklaracje podatkowe, ale również rozwiać wszelkie wątpliwości związane z rozliczeniem podatku dochodowego od osób fizycznych za 2014 rok. 

reklama

Jak informuje Izba Skarbowa w Olsztynie, podatnicy będą mogli także wysłać swój PIT przez Internet, korzystając z pomocy pracowników urzędów. Wszelkie informacje na temat pozostałych udogodnień dla osób chcących rozliczyć się z podatku można też będzie znaleźć na stronach internetowych izby i urzędów skarbowych.

Osoby, które nie skorzystają z Dnia Otwartego, a będą miały problemy z wypełnieniem swojego zeznania rocznego, powinny odwiedzić stronę www.szybkipit.pl lub skorzystać z pomocy Krajowej Informacji Podatkowej pod ogólnopolskim numerem telefonu 0801 055 055 (lub 22 330 0330 z telefonów komórkowych). Pracownicy urzędów skarbowych zachęcają również do internetowego rozliczenia się z podatku za pośrednictwem strony www.e-deklaracje.gov.pl.

reklama

Jeszcze w marcu w stolicy Warmii PIT można będzie złożyć w wybranych galeriach handlowych i w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta. W ostatnich dniach kwietnia (29-30.04.) urzędy skarbowe będą także pracować dłużej.

Urząd Skarbowy w Olsztynie (przy al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 59) będzie otwarty w sobotę (7.03) w godz. od 9 do 13.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane