-2 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policja zakończyła poszukiwania zaginionego  Robert z Olsztyna

OlsztynPolicja zakończyła poszukiwania zaginionego  Robert z Olsztyna

Zaginiony 23.10.2022 r. około godziny 14:00 wyszedł z domu przy ulicy Jarockiej w Olsztynie. Przed wyjściem mówił, że wróci za chwilę, nie wziął kluczy od mieszkania. Mężczyzna 23.10.2022 r. około godziny 15:20 był widziany przy ulicy Rozwojowej w Tomaszkowie koło Olsztyna. Do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał z kontaktu z rodziną.

reklama


Pan Robert choruje na depresję. Ostatnio objawy się nasiliły. Posiada przy sobie telefony komórkowe, jednak są one nieaktywne od chwili zaginięcia miał dokumenty. Szpitale są w trakcie sprawdzania.

Rysopis:

reklama

wiek: 46 lat;
wzrost: około 181 cm;
waga: około 100 kg;
oczy: brązowe;
włosy: czarne, krótkie, kręcone;
zarost: czarna, krótka broda;
znaki szczególne: tatuaże na obu rękach – na lewej przedstawiający husarię, na prawej przedstawiający lądowanie w Normandii.
W dniu zaginięcia Pan Robert ubrany był w ciemną koszulkę z krótkim rękawem, musztardową bluzę z kapturem niebieskim w środku, szare jeansy, szare buty trekkingowe. Zaginiony ma ze sobą oliwkowy plecak oraz niebieską torbę z łososiowym znaczkiem Nike. Mężczyzna zabrał ze sobą czarne dresy – możliwe, że to je ma aktualnie na sobie.

reklama

AKTUALIZACJA [27.10.2022]

Komenda Miejska Policji prowadziła poszukiwania za zaginionym 46-latkiem. Mężczyzna w poniedziałek (24.10.2022 r.) około godziny 14:00 wyszedł z domu (ul. Jarocka w Olsztynie) i do dnia dzisiejszego nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 46-letniego mieszkańca Olsztyna. W chwili zaginięcia ubrany był w ciemną koszulkę na krótki rękaw, bluzę z kapturem, jeansy, szare buty trekkingowe. Mężczyzna mógł mieć ze sobą plecak i niebieską torbę. Z uzyskanych informacji wynika również, że mógł wziąć ze sobą czarne dresy, w których aktualnie może się przemieszczać. 46-latek jest wzrostu 182 cm, waży około 100 kg, ma brązowe oczy, włosy czarne krótkie, broda czarna krótko ostrzyżona. Znakami charakterystycznymi mężczyzny są tatuaże na obu rękach – na lewej przedstawia husarię a na prawej lądowanie w Normandii.

Dziś rano policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób dotarli do mężczyzny. Na szczęście nic mu się nie stało. Funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę na pomorzu. Ogółem jest w dobrym stanie.

reklama
reklama
reklama
reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Łowca Dzbanów
28 października 2022 10:52

„pomorze” z małej litery. Bardzo brutalną prowadzi redakcja walkę z zasadami pisowni, heroicznie stara się pokonać zasady pisowni i gramatyki. Pewnie gdyby wyrzucić z redakcji nieuków i indolentów, to portal jechałby na autopilocie.

Falisty
28 października 2022 08:12

Wreszcie pozytywna informacja o odnalezieniu. Ostatnie akcje poszukiwawcze zaginionych z Olsztyna niestety dobrze się nie skończyły.

Popularne