2 C
Olsztyn
środa, 1 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Półtoraroczne dziecko zatrzasnęło mamę na balkonie

IławaPółtoraroczne dziecko zatrzasnęło mamę na balkonie

Strażacy uwolnili we wtorek kobietę zamkniętą na balkonie trzeciego piętra bloku w Iławie (woj. warmińsko-mazurskie). Gdy 42-latka wieszała pranie, jej półtoraroczne dziecko przypadkowo zatrzasnęło drzwi od środka mieszkania – podała policja.

reklama

Zgłoszenie o kobiecie, która nie może wydostać się z balkonu na ostatnim piętrze wielorodzinnego budynku, wpłynęło do straży pożarnej z wojewódzkiego centrum powiadamiania ratunkowego. Na miejsce wysłano też policyjny radiowóz.

„Policjanci ustalili, że kobieta wieszała pranie na balkonie, a dziecko bawiąc się, zawiesiło się ręką na klamce, wskutek czego drzwi balkonowe się zamknęły” – poinformowała st. asp. Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji.

reklama

Strażacy zostali wpuszczeni przez sąsiadów do mieszkania obok. Z ich balkonu przeszli na ten, na którym przebywała 42-latka. Lekko podważyli drzwi balkonowe, otworzyli je i wpuścili kobietę do jej mieszkania.

Mazurscy strażacy pomogli łosiowi, który utknął na zamarzniętym jeziorze

„Nic nikomu się nie stało, kobieta nie potrzebowała pomocy medycznej” – przekazał mł. bryg. Kamil Szczech z iławskiej straży pożarnej.

reklama

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne

Akcja na medal? Niezwykłe nagranie z płonącego Leroy Merlin. Olsztyńscy strażacy pokazali co potrafią