-0 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Krwawy poker. Brat poczuł się oszukany? Fatalnie się to skończyło dla jego krewnego

BartoszyceKrwawy poker. Brat poczuł się oszukany? Fatalnie się to skończyło dla jego...

Gra w pokera zakończyła się interwencją ratowników medycznych i policji. W ruch poszła siekiera.

Krwawy poker

reklama

Do tragedii doszło w województwie warmińsko-mazurskim. Dwaj bracia, postanowili rozegrać przy winie partyjkę pokera. W pewnym momencie starszy z braci poczuł się oszukany, więc pobił młodszego brata, a następnie sięgnął po siekierę. Jeden trafił do szpitala, drugi – do aresztu.

– Z Tadkiem od zawsze były kłopoty. Nie potrafił opanować złych emocji. Jak w pokerze mu karta nie szła, to zaraz mu puszczały nerwy – opowiada cytowany przez portal fakt.pl mieszkaniec wsi.

Już wcześniej był agresywny

reklama

Okazuje się, że to nie pierwsza tak niebezpieczna sytuacja.

Kilka lat temu mężczyzna drugiemu bratu, gdy ten spał, poderżnął gardło. Przeżył, bo ostrze zatrzymało się trzy milimetry od tętnicy. Chociaż agresor został zatrzymany, poszkodowany mu wybaczył i liczył na zmianę. Nie chciał zeznawać przeciwko bratu, więc ten wyszedł na wolność.

"Youtuberowi" z Ełku grozi 12 lat więzienia. Rafał Ś. czerpał zysk z patologicznych transmisji
reklama

Agresor miał również wyrok za znęcanie się nad żoną. Spędził jakiś czas w zakładzie karnym, rozwiódł się i zamieszkał z młodszym bratem. Jednak zamiast zacząć nowe życie, znowu nie opanował nerwów i omal nie doprowadził do tragedii.

Postawiono zarzuty

Poszkodowany brat doznał poważnych obrażeń głowy, w tym złamania kości czaszki. Gdyby nie szybka pomoc medyczna, najprawdopodobniej nie przeżyłby ataku.

Brat został zatrzymany. Podczas przesłuchania nie przyznał się do winy. Postawiono mu zarzuty, sąd w Bartoszycach zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Mężczyzna odpowie za usiłowanie zabójstwa i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu od 8 lat pozbawienia wolności do dożywocia.

źródło: Fakt

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Adam
27 października 2022 09:24

Witam mam dużo pytań do waszej redakcji ! Na jakiej podstawie podajecie nieprawdziwe informacje publicznie które później jak domino są udostępniane? Kto wam pozwolił publicznie wystawiać zdjęcie mojej własności bez mojej zgody?Sprawa jest ciągle w toku nikt jeszcze nie został skazany a wy już tą osobę skazaliscie nieprawdziwymi informacjami !! Jeżeli ten artykuł nie zniknie w ciągu godziny spotkamy się z waszą redakcja gazetą w sądzie !!! Mam również nagranie z kamery jak wjeżdżacie na moją posesję bez mojej wiedzy. Czekam godzinę i mój radca się tym zajmie !!

Popularne

Sąsiedzka interwencja pomogła uratować życie