4 C
Olsztyn
wtorek, 20 lutego, 2024
reklama

Krwawy poker. Brat poczuł się oszukany? Fatalnie się to skończyło dla jego krewnego

BartoszyceKrwawy poker. Brat poczuł się oszukany? Fatalnie się to skończyło dla jego...

Gra w pokera zakończyła się interwencją ratowników medycznych i policji. W ruch poszła siekiera.

reklama

Krwawy poker

Do tragedii doszło w województwie warmińsko-mazurskim. Dwaj bracia, postanowili rozegrać przy winie partyjkę pokera. W pewnym momencie starszy z braci poczuł się oszukany, więc pobił młodszego brata, a następnie sięgnął po siekierę. Jeden trafił do szpitala, drugi – do aresztu.

– Z Tadkiem od zawsze były kłopoty. Nie potrafił opanować złych emocji. Jak w pokerze mu karta nie szła, to zaraz mu puszczały nerwy – opowiada cytowany przez portal fakt.pl mieszkaniec wsi.

reklama

Już wcześniej był agresywny

Okazuje się, że to nie pierwsza tak niebezpieczna sytuacja.

Kilka lat temu mężczyzna drugiemu bratu, gdy ten spał, poderżnął gardło. Przeżył, bo ostrze zatrzymało się trzy milimetry od tętnicy. Chociaż agresor został zatrzymany, poszkodowany mu wybaczył i liczył na zmianę. Nie chciał zeznawać przeciwko bratu, więc ten wyszedł na wolność.

Agresor miał również wyrok za znęcanie się nad żoną. Spędził jakiś czas w zakładzie karnym, rozwiódł się i zamieszkał z młodszym bratem. Jednak zamiast zacząć nowe życie, znowu nie opanował nerwów i omal nie doprowadził do tragedii.

reklama

Postawiono zarzuty

Poszkodowany brat doznał poważnych obrażeń głowy, w tym złamania kości czaszki. Gdyby nie szybka pomoc medyczna, najprawdopodobniej nie przeżyłby ataku.

Brat został zatrzymany. Podczas przesłuchania nie przyznał się do winy. Postawiono mu zarzuty, sąd w Bartoszycach zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Mężczyzna odpowie za usiłowanie zabójstwa i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu od 8 lat pozbawienia wolności do dożywocia.

źródło: Fakt

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Adam
27 października 2022 09:24

Witam mam dużo pytań do waszej redakcji ! Na jakiej podstawie podajecie nieprawdziwe informacje publicznie które później jak domino są udostępniane? Kto wam pozwolił publicznie wystawiać zdjęcie mojej własności bez mojej zgody?Sprawa jest ciągle w toku nikt jeszcze nie został skazany a wy już tą osobę skazaliscie nieprawdziwymi informacjami !! Jeżeli ten artykuł nie zniknie w ciągu godziny spotkamy się z waszą redakcja gazetą w sądzie !!! Mam również nagranie z kamery jak wjeżdżacie na moją posesję bez mojej wiedzy. Czekam godzinę i mój radca się tym zajmie !!

Polecane
Ogłoszenia