7 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

Ciało mężczyzny koło budynku SM Pojezierze. Miał na głowie ślad od uderzenia

OlsztynCiało mężczyzny koło budynku SM Pojezierze. Miał na głowie ślad od uderzenia

Wczoraj (21.10.2022 r.) po godzinie 20:00 olsztyńska policja została zawiadomiona przez osobę postronną, że zauważyła ciało mężczyzny.

reklama

Na ul. Kołobrzeską niezwłocznie został wysłany patrol policji i Zespół Ratownictwa Medycznego. Przy budynku SM Pojezierze ratownicy podjęli próbę resuscytacji, lecz niestety już nieskutecznie. W czynnościach brał udział również prokurator oraz grupa dochodzeniowo śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Wstępnie nie stwierdzono, aby brały w zdarzeniu udział osoby trzecie. Mężczyzna miał ślad po uderzeniu na głowie. Mógł on powstać w wyniku uderzenia głową po upadku. Dokładny przebieg zdarzenia oraz przyczyny stwierdzi śledczy po dochodzeniu.

Policjanci ustalili mieszkanie 65-letniego denata. Znajdowało się ono niedaleko miejsca, w którym został znaleziony. Funkcjonariuszom udało się też ustalić członków najbliższej rodziny. Na miejsce dotarł brat osoby zmarłej.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
mem policja
22 października 2022 20:54

Olsztyńska policja to geniusze ” Wstępnie nie stwierdzono, aby brały w zdarzeniu udział osoby trzecie. Mężczyzna miał ślad po uderzeniu na głowie. ”

Nie ma dowodu że np ktoś gościa nie uderzył w głowę ale pierwsze założenie to zawsze “Wstępnie nie stwierdzono, aby brały w zdarzeniu udział osoby trzecie.”. ZAWSZE NAJŁATWIEJSZĄ LINIĄ OPORU. Sprawy sprzed kilku lat kilku osób znalezionych w oczkach wodnych nadal niewyjaśnione? Czy tam też zamknięto bo wykluczono osób trzecich?

jacek
22 października 2022 15:18

jest 22.10.2022r, godz 15:15 gdy piszę tego psta. tko już wie co sie stanie za kilka godz bo wskazuje ze denta znaleziono po godz 20.00. gratuluje. moze tak znacie tez numery w totolotka?

Polecane
Ogłoszenia