16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Haszysz w Olsztynie. Trzy osoby zatrzymane

OlsztynHaszysz w Olsztynie. Trzy osoby zatrzymane

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali trzy osoby do sprawy narkotykowej. Policyjni technicy zabezpieczyli 144 gramy haszyszu oraz kilka porcji amfetaminy. Policjanci ustalają, do kogo należały zabezpieczone przez ich środki odurzające. Osobom, które posiadają narkotyki grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie operacyjnie ustalili, że jeden z mieszkańców miasta może mieć przy sobie narkotyki. Wczoraj około południa funkcjonariusze zatrzymali jego samochód do kontroli. W pojeździe znaleziono drobne ilości haszyszu. W związku z tym policjanci pojechali z 28-latkiem do jego miejsca zamieszkania. Tam zastali jego konkubinę oraz 27-letniego Sebastiana K. Podczas przeszukania posesji policjanci znaleźli ukrytą w krzakach reklamówkę z haszyszem. W sumie zabezpieczyli 144 gramy tego narkotyku oraz kilka porcji amfetaminy.

Do tej sprawy funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby, których udział w tej sprawie wyjaśniamy. Funkcjonariusze ustalają, do kogo należały zabezpieczone przez ich środki odurzające. Osoby, które posiadają narkotyki muszą się liczyć z karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Dawid Tatar
7 lipca 2016 17:40

A dopalacze na Jagiellońskiej wciąż funkcjonują i mają się dobrze… Może tym powinni się zająć funkcjonariusze?

Jan Kowalski
7 lipca 2016 16:10

Hahahahahhaha Ameryke odkryli do 8 letniej podstawowy chodziłem i już tam mozna było kupic no naprawdę nowość. Jak zwykle pion narkotykowy błysnął …no chyba ze to pytanie retoryczne redakcji ?

Polecane
Ogłoszenia