19 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024
reklama

Włamali się do mieszkania na Zatorzu

OlsztynWłamali się do mieszkania na Zatorzu

Zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszy dwóch mężczyzn, którzy włamali się do jednego z mieszkań na olsztyńskim Zatorzu. Policję powiadomił zaniepokojony sąsiad. Funkcjonariusze zatrzymali sprawców na gorącym uczynku, kiedy próbowali uciec z mieszkania ze skradzionym … t-shirtem.

reklama

Wczoraj (06.07) około godz. 18:00 policjanci dostali zgłoszenie, że na olsztyńskim Zatorzu ktoś włamuje się do jednego z mieszkań. Po dotarciu na miejsce zauważyli dwóch mężczyzn wybiegających ze wskazanego adresu. Natychmiast podjęli za nimi pościg i po chwili zatrzymali uciekinierów. Przy jednym z nich znaleźli plecak a w nim t-shirt. 58-latek przyznał, że zabrał go z mieszkania, do którego włamał się wraz ze swoim 63-letnim kolegą.

Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni z policyjnym areszcie. Obaj znajdowali się pod wpływem alkoholu. Dziś usłyszą zarzuty kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Antonio Montana
7 lipca 2016 21:45

Pure eviiiil

Sarka Farka
7 lipca 2016 13:11

Zawsze jak jakaś akcja na Zatorzu to pokazują to zdjecie. I nie wiem czy to u mnie w bloku takie asy, czy gdzies indziej 🙂

Polecane