fbpx
14 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Kolizja i dachowanie w centrum Olsztyna

reklama

Wniosek do sądu oraz utrata prawa jazdy tak zakończyła się kolizja drogowa, do której doszło na jednym ze skrzyżowań w Olsztynie. Kierowca jadący skodą wjechał na skrzyżowanie i zderzył się z mazdą, mimo że sygnalizator nadawał dla niego czerwone światło. 49-latek tłumaczył swoje nieodpowiedzialne zachowanie, chwilową nieuwagą.

Policjanci ruchu drogowego pracowali dziś na miejscu kolizji drogowej, do której doszło na skrzyżowaniu ulic Niepodległości / Knosały. Kierowca jadący skodą wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, w wyniku czego zderzył się z jadącą ul. Knosały mazdą. 49-latek tłumaczył swoje zachowanie chwilową nieuwagą. Z uwagi na to, że stworzył on realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, funkcjonariusze zdecydowali się zatrzymać mu prawo jazdy. Sporządzili również wniosek do sądu o ukaranie kierowcy. Mimo, że kolizja wyglądała groźnie to na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Przeczytaj także:

reklama

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: