27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Kolizja i dachowanie w centrum Olsztyna

OlsztynKolizja i dachowanie w centrum Olsztyna

Wniosek do sądu oraz utrata prawa jazdy tak zakończyła się kolizja drogowa, do której doszło na jednym ze skrzyżowań w Olsztynie. Kierowca jadący skodą wjechał na skrzyżowanie i zderzył się z mazdą, mimo że sygnalizator nadawał dla niego czerwone światło. 49-latek tłumaczył swoje nieodpowiedzialne zachowanie, chwilową nieuwagą.

reklama

Kolizja i dachowanie w centrum Olsztyna wypadek Olsztyn, Wiadomości

Policjanci ruchu drogowego pracowali dziś na miejscu kolizji drogowej, do której doszło na skrzyżowaniu ulic Niepodległości / Knosały. Kierowca jadący skodą wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, w wyniku czego zderzył się z jadącą ul. Knosały mazdą. 49-latek tłumaczył swoje zachowanie chwilową nieuwagą. Z uwagi na to, że stworzył on realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, funkcjonariusze zdecydowali się zatrzymać mu prawo jazdy. Sporządzili również wniosek do sądu o ukaranie kierowcy. Mimo, że kolizja wyglądała groźnie to na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mariola Manicz
29 czerwca 2016 11:09

Widziałam to … kobieta mało na zawał nie zeszła a ten burak ( rej.sam.WN) jak Pan bo przecież … wpuścić chama do miasta . Na szczęście tylko auta ucierpiały …

Polecane
Ogłoszenia