27 C
Olsztyn
środa, 7 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Nocne zabawy młodzieży. Podpalili kosz i zniszczyli samochód

WiadomościNocne zabawy młodzieży. Podpalili kosz i zniszczyli samochód

Policjanci zatrzymali w nocy na terenie Olsztyna 4 młode osoby odpowiedzialne za podpalenie koszów na śmieci przy ulicy Wyszyńskiego, a także uszkodzenie stojącego w pobliżu samochodu. Wśród sprawców są dwaj 16-latkowie, którzy zostali osadzeni w Policyjnej Izbie Dziecka, a także ich dwóch o rok starszych kolegów.

reklama

Kilkanaście minut po północy policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie palą się śmietniki. Ogień został ugaszony przez strażaków zanim zdarzył się rozprzestrzenić. Po niespełna dwóch godzinach patrol z komendy miejskiej zatrzymał po krótkim pościgu na ul. Dworcowej 4 młodych mężczyzn odpowiedzialnych za podpalenie a także uszkodzenie samochodu. Sprawcy mieli rzucić zniczem w zaparkowany pod blokiem pojazd uszkadzając tylną klapę. Dwóch 16-latków trafiło do Policyjnej Izby Dziecka, a ich dwóch o rok starszych kolegów do policyjnego aresztu. Wstępnie przyznali się do winy. Po oszacowaniu strat będzie wiadomo, jakie zarzuty usłyszą nastolatkowie.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marikah Badu
29 czerwca 2016 12:07

Ortografia kuleje, interpunkcja kuleje… Kto pisze te artykuly?!

Patryk Wilun
25 czerwca 2016 14:42

Sroga grzywna a potem przymusowe prace spoleczne polegajace na oproznaniu koszy oraz myciu aut na myjni recznej jako taki bonusik 🙂 Raz dwa nauczyli by sie szanowac czyjas wlasnosc

Popularne
Ogłoszenia