9 C
Olsztyn
sobota, 18 maja, 2024
reklama

Świętował awans Polaków do Euro? 28-latek z olsztyńskiej starówki trafił do aresztu

OlsztynŚwiętował awans Polaków do Euro? 28-latek z olsztyńskiej starówki trafił do aresztu

Policyjny patrol interweniował w nocy wobec pijanego mężczyzny, który leżał na chodniku olsztyńskiej starówce. 28-latek początkowo miał trafić jedynie do ambulatorium dla nietrzeźwych, jednak znalezienie przy nim narkotyków spowodowało, że noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu Arkadiusz S. usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara 3 lat więzienia.

reklama

Dziś w nocy (22.06) około godz. 1:30 policyjni wywiadowcy zauważyli na ul. Prostej grupę młodych mężczyzn. Jeden z nich leżał na chodniku. Widać było, że koledzy nie byli w stanie sobie z nim poradzić i bezpiecznie zaprowadzić do domu, dlatego zainterweniowali policjanci.

Z uwagi na upojenie alkoholem, a także brak dokumentu tożsamości funkcjonariusze podjęli decyzje o przewiezieniu 28-latka do tzw. izby wytrzeźwień. Tam mężczyzna został poddany badaniom na zawartość alkoholu – jego wynik wskazał 3,2 promila.

reklama

W trakcie sprawdzania odzieży mężczyzny, w paczce od papierosów znaleziona została marihuana. I tak zamiast noc spędzić na “wytrzeźwiałce” Arkadiusz S. trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara 3 lat więzienia.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Dawid Parciak
23 czerwca 2016 10:51

Z marichuaniną to jakiś narkoman, pewnie przedawkował. Brawo za statystyki..

Damian Kukulski
23 czerwca 2016 04:50

Szykują się medale i awansy

Polecane
Ogłoszenia