19 C
Olsztyn
środa, 7 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyn: Przystawiając broń do głowy sterroryzowali taksówkarza

OlsztynOlsztyn: Przystawiając broń do głowy sterroryzowali taksówkarza

Mężczyzna, który wczoraj usłyszał zarzuty, groźbą zmusił taksówkarza do określonego zachowania. Ponadto podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim broń i narkotyki. Grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności. Najprawdopodobniej broń gazowo-hukowa, którą miał przy sobie 39- latek, zostanie poddana szczegółowym badaniom balistycznym.

reklama

Całe zdarzenie miało miejsce w ubiegły weekend na jednej z ulic w Olsztynie. Dwóch mężczyzn w wieku 39 i 25 lat w nocy opuściło lokal przy ul. Dworcowej. Następnie by wrócić do domu zamówili taksówkę. Jeżdżąc po mieście nie mogli dojść między sobą do porozumienia, gdzie w pierwszej kolejności ma jechać taksówka. W pewnym momencie starszy z pasażerów wyciągną broń i przystawił ją do głowy kierowcy, żądając by się zatrzymał.

Gdy pijani klienci wysiedli z samochodu, wystraszony taksówkarz natychmiast powiadomił o wszystkim policjantów. Sprawcy zostali zatrzymani po kilkunastu minutach przez policyjnych wywiadowców na skrzyżowaniu ulic Dworcowa/Towarowa. Podczas ich przeszukania przy jednym z nich znaleziono broń i narkotyki.

reklama

Obaj mężczyźni trafili do policyjnej celi. Wczoraj zostali przesłuchani. 39-letni Paweł P. usłyszał zarzut zmuszenia taksówkarza do określonego zachowania oraz zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara nawet 3 lat więzienia.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Michaił Ogaryński
21 czerwca 2016 11:37

Kręć, turlaj, turlaj, pal

Popularne
Ogłoszenia