20 C
Olsztyn
czwartek, 23 Maj, 2019
reklama

Cztery osoby – w tym dwie kobiety – pobiły mieszkańca Olsztyna

Strona główna Wiadomości Cztery osoby – w tym dwie kobiety - pobiły mieszkańca Olsztyna
reklama

Policjanci zatrzymali cztery osoby podejrzane o pobicie mieszkańca Olsztyna. Wśród napastników znajdowały się dwie kobiety w wieku 22 i 27 lat. Pokrzywdzony mężczyzna z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Został zaatakowany, ponieważ zwrócił innym uwagę na niewłaściwe zachowanie.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (18.06) kilka minut przed godz. 22.00 przy ul. Mazurskiej w Olsztynie. Jak ustalili policjanci, grupa czterech osób zaparkowała swój samochód niedaleko lokalu handlowo-uslugowego. Gdy jeden z mężczyzn zaczął pod nim załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne, z lokalu wyszedł pracujący tam mężczyzna i zwrócił mu uwagę na niewłaściwe zachowanie. Po chwili został zaatakowany. Do agresywnego mężczyzny dołączył także jego kolega i dwie panie.

reklama

Świadkowie zawiadomili o wszystkim policję. Na miejsce przyjechał patrol i pogotowie. Pokrzywdzony mężczyzna został zabrany do szpitala z ogólnymi obrażeniami. Napastnicy natomiast zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy kilkaset metrów dalej. Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu. Troje z nich znajdowało się pod działaniem alkoholu. Wszyscy są mieszkańcami gminy Barczewo. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty pobicia. Grożą im kary 3 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama

7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma