15 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024

Miej marzenia i je spełnij – bądź piękna i pewna siebie!

Galeria Warmińska zaprasza panie, które chcą zmienić nie tylko swój wygląd ale i nabrać pewności siebie do udziału w akcji „Warmińskie metamorfozy. Miej marzenia”. Pomożemy Wam poczuć się lepiej w swojej skórze i dodamy odwagi na drodze do spełniania pragnień.

Projekt „ Warmińskie metamorfozy. Miej marzenia” to połączenie typowej metamorfozy, w której podpowiada się, w co się ubrać, by wyglądać lepiej z treningiem personalnym. Akcję tę kierujemy do pań, które z różnych powodów nie czują się dobrze w swoje skórze. Często bywa tak, że po porodzie,  na skutek choroby, czy też z powodu przykrych przeżyć życiowych nagle nie mamy się w co ubrać, w tym, co wyciągamy z szafy nie czujemy się ubrane, a przebrane. W dodatku nie podoba nam się fryzura, zęby, czujemy się toporne jak wyciosane z kołka. Szanowne Panie – taki stan można zmienić!

Kobiety w każdym wieku, które zgłoszą się do naszej akcji „ Warmińskie metamorfozy. Miej marzenia” nie tylko skorzystają z porady stylistek, makijażystek i fryzjera lecz także z ekspertów medycyny i stomatologii estetycznej. Personalni trenerzy nauczą uczestniczki akcji pięknego poruszania się, dietetyk dobierze im indywidualny program żywieniowy, trener fitness pokaże, jak ćwiczyć, by być gibką a trener rozwoju osobistego pokaże paniom ich nowe silne, pewne siebie i odważne ja. „Nasi eksperci sprawią, że uczestniczki akcji spojrzą na siebie z nowej, lepszej perspektywy” – zapewnia dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.

 Zgłoszenia do udziału w akcji „ Warmińskie metamorfozy. Miej marzenia” przyjmujemy od 18 września – należy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem www.fashion-time.pl . Udział w akcji jest bezpłatny.

Nie czekaj, tej jesieni odkryj nową siebie!