5 C
Olsztyn
wtorek, 21 marca, 2023

Wersja GO!, czyli hit Hyundaia na Euro 2016

Modele i30, i20 oraz i10, a także rewolucyjny Tucson… Z okazji mistrzostw Europy cztery charakterystyczne modele Hyundaia są dostępne w limitowanych wersjach GO! Również w Olsztynie. Niższa cena i bogatsze wyposażenie. Czy taka okazja może się jeszcze powtórzyć?

Wielkie piłkarskie imprezy marka Hyundai wspiera już od 16 lat. Limitowane wersje GO! to jednak oferta nie tylko dla znawców futbolu. Przyciemniane szyby oraz stylowe koła. Do tego niebieskie obszycia we wnętrzu auta i nazwa modelu umieszczona na przednich zagłówkach. Wszystko na bazie, i tak rozbudowanej, wersji wyposażenia Comfort. Z podgrzewanymi siedzeniami i kierownicą, dwustrefową klimatyzacją automatyczną czy też czujnikiem deszczu i elektryczną regulacją podparcia lędźwiowego.

Wersja GO!, czyli hit Hyundaia na Euro 2016 Artykuł sponsorowany, Wiadomości

– Subtelnych detali, które „robią różnice” jest więcej, jednak tym, na który warto zwrócić szczególną uwagę, jest bez wątpienia cena – podkreśla Dariusz Słowakiewicz, kierownik salonu Hyundai Daszuta na olsztyńskich Jarotach. I dodaje: – To, co czyni wersje specjalne GO! jeszcze bardziej wyjątkowymi, jest bowiem właśnie atrakcyjna cena specjalnego wyposażenia. Dość wspomnieć, że nasz hit sprzedażowy tego roku, czyli kompaktowy SUV Tucson przy okazji mistrzostw Europy 2016 można nabyć nawet 5 000 złotych taniej niż w standardowej ofercie.

Podobnie sprawa ma się z modelami i20 oraz i10, które podczas Euro 2016 w limitowanej wersji GO! mają nawet o 4 000 złotych niższą cenę niż ten sam model w regularnej wersji Comfort. Największe wrażenie robi jednak piłkarski rabat na model i30. W trakcie rozpoczynającego się turnieju we Francji popularną i30-tkę można kupić, zyskując nawet… 9 000 złotych! A przecież są jeszcze rabaty dla grup zawodowych oraz przedsiębiorców i pięcioletnia gwarancja bez limitu kilometrów.

– Specjalne cenniki dla wersji specjalnych GO! i nasza pięcioletnia gwarancja robią oczywiście wrażenie – nie ma wątpliwości Wojciech Daszuta, właściciel istniejącego od blisko dekady salonu Hyundaia. – Jeszcze większe wrażenie robi jednak przetestowanie naszych aut osobiście. I właśnie dlatego w przerwach między meczami mistrzostw Europy zapraszamy na jazdy próbne jeszcze mocniej niż zwykle – uśmiecha się Daszuta.

Przypomnijmy, że salon Hyundai Daszuta mieści się na olsztyńskich Jarotach przy ul. Boenigka 34C. Na jazdy próbne można natomiast zapisywać się osobiście, telefonicznie (tel. 89 541 84 66) lub wypełniając formularz na stronie internetowej (http://daszuta.hyundai.pl/Jazda_testowa/).

Polub olsztyńskiego Hyundaia na Facebooku: