fbpx
19 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Czesław Śpiewa Solo Act na 15ste urodziny Radia UWM FM

reklama

24 czerwca zapraszamy na koncert z okazji piętnastych urodzin Radia UWM FM. W olsztyńskim klubie Nowy Andergrant wystąpi Czesław Mozil z recitalem Czesław Śpiewa Solo Act. Na miejscu czeka na Was także wiele niespodzianek! Bezpłatne bilety do zgarnięcia codziennie na antenie Radia UWM FM.

Koncert połączony będzie ze spotkaniem osób, które od 2001 roku tworzyły i nadal tworzą program Radia UWM FM. Z redakcją studencką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie współpracowało w tym czasie kilkaset osób. Wiele z nich dziś radzi sobie świetnie w innych mediach, także za granicą.

Radio UWM FM jest rozgłośnią Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Nadaje na częstotliwości 95,9 FM od 23 czerwca 2001 roku i kontynuuje tradycje wcześniejszych radiowęzłów studenckich ART i WSP – Radia Kortowo i Radia Emitor. Hasło stacji to „Uwierz w Muzykę”. Dziennikarze prezentują nowości muzyczne z kraju i ze świata – stawiając na scenę alternatywną i granie „ze smakiem”. Radio UWM FM informuje o wydarzeniach na UWM, działalności naukowej i studenckiej, opowiada o życiu miasta i regionu będąc zawsze blisko tematów akademickich i spotykając się z muzykami.

reklama

Czerwcowy koncert to kolejne po wieczorze kabaretowym i Nocy Radiowców wydarzenie organizowane z okazji 15-lecia Radia UWM FM.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze