fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

W popularnym programie występują olsztyńscy funkcjonariusze

OlsztynW popularnym programie występują olsztyńscy funkcjonariusze

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Właśnie ruszyła emisja nowego sezonu popularnego serialu „Policjanci z sąsiedztwa”. Na ekranach zobaczymy funkcjonariuszy z Olsztyna: st. sierż. Darię Mitręgę i st. sierż. Radosława Ignatowskiego.

„Policjanci z sąsiedztwa” w Olsztynie

reklama

„Policjanci z sąsiedztwa” to format, który odniósł duży sukces. Pierwszy sezon oglądało ponad 3 miliony osób. Na antenie Telewizji WP można było śledzić pracę policjantów z różnych średnich i mniejszych miejscowości w Polsce. Poza interwencjami i pościgami ich codzienne działania koncentrują się na rozwiązywaniu konfliktów sąsiedzkich, wypadkach drogowych, drobnych kradzieżach czy pomocy bezpańskim psom. Przez to, że spędzają ze sobą całe dnie, często się przyjaźnią.


Program „Policjanci z sąsiedztwa” ma charakter dokumentalny, pokazuje zarówno kulisy zawodu, jak i prywatną stronę funkcjonariuszy.
Właśnie ruszył drugi sezon, w którym przez dziesięć odcinków będziemy mogli towarzyszyć z kamerą policjantom z Olsztyna: st. sierż. Darii Mitrędze i st. sierż. Radosławowi Ignatowskiemu. Czym nas zaskoczą?

Policjantka z sąsiedztwa – st. sierż. Daria Mitręga. Przed nią nikt nie ucieknie

reklama

St. sierż. Daria Mitręga od 5 lat pracuje w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie. Interesuje się sportem, od 16 lat biega i odnosi sukcesy, zajmując najwyższe miejsca na podium. Od początku pracy w policji reprezentuje tę formację w różnych zawodach, poza tym należy do piłkarskiej drużyny KWP w Olsztynie. Wspiera ją Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów w Olsztynie.

W popularnym programie występują olsztyńscy funkcjonariusze Olsztyn, Wiadomości


Policjantka przebiegła maraton, kilka półmaratonów i ultramaraton, choć jej ulubionym dystansem jest 10 kilometrów. Jeździ na rowerze, na rolkach i na łyżwach.

reklama


W 61. Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców Województwa otrzymała tytuł „Biegacza Roku na Warmii i Mazurach”.

Policjant z sąsiedztwa – st. sierż. Radosław Ignatowski. Zajmuje się kulturystyką i ratuje dzieci

St. sierż. Radosław Ignatowski także pracuje w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie. Również interesuje się sportem, koncentruje się na kulturystyce. Potrafi reagować w sytuacjach kryzysowych. Taka miała miejsce na przykład w maju 2021 roku, kiedy po ulicach Olsztyna błąkała się 16-miesięczna dziewczynka. Wraz z innymi funkcjonariuszami podjął wiele działań, żeby zaopiekować się dzieckiem, ustalić jego tożsamość i oddać rodzicom. Okazało się, że dziecko wyszło ze żłobka. Rodzice przekazali na ręce komendanta specjalny list z podziękowaniami.

W popularnym programie występują olsztyńscy funkcjonariusze Olsztyn, Wiadomości
zrzut ekranu z programu „Policjanci z sąsiedztwa”
reklama
reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama