-0 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W drugim sezonie serialu „Policjanci z sąsiedztwa” zobaczymy Darię i Radka z Olsztyna

OlsztynW drugim sezonie serialu „Policjanci z sąsiedztwa” zobaczymy Darię i Radka z...

Już 22 września premiera drugiego sezonu serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa” w Telewizji WP. Na widzów czekają nowe miasta, nowi funkcjonariusze policji i nowe interwencje. Pierwszy sezon obejrzało ponad 3 miliony Polaków!

reklama

Po sukcesie pierwszego sezonu ruszyły zdjęcia do kolejnych odcinków „Policjantów z sąsiedztwa”. W drugim sezonie ponownie zobaczymy Kamila i Łukasza z Jeleniej Góry oraz Żanetę i Andrzeja z Sieradza. Nowi bohaterowie to: Daria i Radek z Olsztyna (komisariat Biskupiec), Karol i Patryk z Białegostoku, Mariusz i Szymon z Raszkowa oraz Kamil i Amadeusz z Kalet.

„Policjanci z sąsiedztwa” to serial dokumentalny przedstawiający prawdziwe życie funkcjonariuszy policji zamieszkujących mniejsze i średnie miasta w Polsce. Bohaterowie zajmują się nie tylko interwencjami i pościgami. Ich codzienność to głównie rozwiązywanie konfliktów sąsiedzkich, pomoc bezpańskim psom, wypadki drogowe czy drobne kradzieże. Partnerzy spędzają ze sobą całe dnie, więc oprócz zawodowych spraw łączy ich często przyjaźń. Program pokazuje zawodowe kulisy życia policjantów, ale jest także okazją, by poznać funkcjonariuszy z prywatnej strony – treningi, chwile wytchnienia z rodziną. W nowym sezonie poznamy aż ośmiu nowych bohaterów i będziemy śledzić dalsze losy dwóch par z poprzedniego sezonu.

reklama

Zdjęcia do serialu „Policjanci z sąsiedztwa” rozpoczęły się w czerwcu br. Seria liczy dziesięć odcinków. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska.

reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mm
22 lipca 2022 10:16

Nabity jak autobus do Lichenia 🙂

Anonimowo
22 lipca 2022 10:45

hahaahaha, Biskupiec =! Olsztyn

Popularne