fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 30 listopada, 2022
reklama

Mężczyzna wydobyty z zatopionego auta nie żyje

KętrzynMężczyzna wydobyty z zatopionego auta nie żyje

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Z zatopionego w stawie auta strażacy wydobyli 47-letniego mężczyznę, służby medyczne stwierdziły jego zgon – poinformował oficer prasowy straży pożarnej w Kętrzynie st. kpt. Kamil Golon. Do tragicznego zdarzenia doszło w pobliżu drogi wojewódzkiej Kętrzyn-Mrągowo.

Strażacy z Kętrzyna otrzymali w sobotę wiadomość o zatopionym w stawie na terenie zorganizowanego łowiska, samochodzie. „Auto osobowe było przewrócone do góry kołami, koła wystawały nad powierzchnię wody” – poinformował oficer prasowy straży pożarnej w Kętrzynie st. kpt. Kamil Golon. Dodał, że strażacy weszli do stawu i oprócz samochodu zobaczyli także zatopioną przyczepkę, ta nie była umocowana do auta.

Mężczyzna wydobyty z zatopionego auta nie żyje wypadek Kętrzyn, Wiadomości

„W samochodzie zobaczono mężczyznę, dlatego niezwłocznie wydobyto go na zewnątrz. Strażacy prowadzili reanimację, ale służby medyczne, które przyjechały na miejsce stwierdziły zgon 47-latka” – podał rzecznik kętrzyńskich strażaków.

50-letni kierowca ciężarówki na długo zapamięta ten dzień

Na miejscu pracowała policja i prokuratura – te służby będą ustalać, co się stało.

Staw, z którego wydobyto ciało mężczyzny znajduje się w pobliżu drogi wojewódzkiej Kętrzyn-Mrągowo. Według osób obecnych na miejscu zdarzenia nie było widać uszkodzenia ogrodzenia, czy innych śladów, które świadczyłyby o tym, że auto zjechało z drogi do stawu.

Strażacy wydobyli z wody także osobowe auto, w którym znaleziono ciało mężczyzny.

Mężczyzna wydobyty z zatopionego auta nie żyje wypadek Kętrzyn, Wiadomości

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze