27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Policja usilnie się stara. Sprawcy wyszli ze sklepu z pełnymi koszami produktów nie płacąc za towar

OlsztynPolicja usilnie się stara. Sprawcy wyszli ze sklepu z pełnymi koszami produktów...

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzn podejrzewanych o kradzież. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osób widocznych na filmie są proszone o kontakt z Policją.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło 17 maja 2022 roku. Tego dnia sprawcy wyszli ze sklepu z pełnymi koszami produktów nie płacąc za towar. Ich łupem padł m.in. markowy alkohol czy artykuły spożywcze. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringów, na których widać wizerunki mężczyzn podejrzewanych o kradzież.

*nagranie wideo

reklama

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osób widocznych na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 34 82, 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

źródło: KMP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kilimandżaro
20 września 2022 23:41

Widać że ludzie mają koszyki pełne a te brudne psy nie mają co robić to i szukają ofiar, weźcie wy się w końcu do normalnej pracy kundle.

Polecane
Ogłoszenia