15 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

20-latek kierujący VW Polo z impetem uderzył w przydrożne drzewo i wyleciał przez szybę

Nowe Miasto Lubawskie20-latek kierujący VW Polo z impetem uderzył w przydrożne drzewo i wyleciał...

20-latek kierujący VW Polo stracił panowanie nad pojazdem i z impetem uderzył w przydrożne drzewo. Do wypadku doszło w Wawrowicach przed północą w poniedziałek

reklama

13 września 2022 roku na drodze wojewódzkiej nr 538. Kierowca w wyniku uderzenia został wyrzucony z pojazdu przez przednią szybę. Na miejsce zdarzenia jako pierwsi przybili strażacy z pobliskiej OSP Marzęcice, którzy udzielili kierowcy pierwszej pomocy i zabezpieczyli miejsce wypadku. Poszkodowany w tym czasie miał zachowane funkcje życiowe i był przytomny. Przeprowadzone przez strażaków JRG badanie urazowe wykazało, że kierowca doznał złamania lewego uda, posiada liczne otarcia i potłuczenia. Odpowiednio zabezpieczonego poszkodowanego przekazano przybyłemu Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który przetransportował go do szpitala w Iławie. W samochodzie podróżował jedynie kierowca. Przyczyny zdarzenia badają policyjni technicy z KPP z NML.

Do wypadku zostały zadysponowane dwa zastępy straży pożarnej z Komendy Powiatowej PSP w Nowym Mieście Lubawskim oraz zastęp z pobliskiej OSP Marzęcice, karetka pogotowia ratunkowego oraz patrol policji. Akcja ratownicza trwała prawie dwie godziny. Ruch na drodze na czas działań służb został zablokowany przez policję.

reklama

źródło: KP PSP Nowe Miasto Lubawskie, fot. KP PSP Nowe Miasto Lubawskie

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane