14 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

29-latek trzymał w lodówce 400 gramów “krajówki”. Grozi mu 10 lat więzienia

Działdowo29-latek trzymał w lodówce 400 gramów "krajówki". Grozi mu 10 lat więzienia

Policjanci prewencji z Działdowa wspólnie z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego zatrzymali 29-latka, u którego znaleźli amfetaminę. Narkotyki znajdowały się w miejscu zamieszkania mężczyzny. Sąd zadecydował, że najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

reklama

Policjanci prewencji z Działdowa interweniowali wobec 29-letniego działdowianina. Wspólnie z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta, podejrzewając, że mogą się tam znajdować substancje zabronione.

Zdarzenie miało miejsce w środę (07.09.2022r.) o godzinie 14.00. Intuicja ich nie zawiodła. Podczas interwencji funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 400 gramów amfetaminy i zatrzymali 29-latka. Narkotyki znajdowały się w lodówce w reklamówce na zakupy. Policjanci przewieźli mężczyznę na komendę policji w Działdowie, gdzie złożył wyjaśnienia.

reklama

W piątek (09.09.2022r.) Sąd Rejonowy w Działdowie zastosował wobec działdowianina trzymiesięczny areszt. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. W przypadku znacznej ilości, kara ta może wynieść nawet 10 lat.

29-latek trzymał w lodówce 400 gramów "krajówki". Grozi mu 10 lat więzienia narkotyki Działdowo, Wiadomości

źródło: KWP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia