fbpx
15 C
Olsztyn
wtorek, 26 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Książka za worek śmieci ponownie w Olsztynie. Gdzie zaplanowano sprzątanie?

OlsztynKsiążka za worek śmieci ponownie w Olsztynie. Gdzie zaplanowano sprzątanie?

Olsztyn znalazł się po raz drugi na mapie akcji „Książka za worek śmieci”. 17 września z okazji Światowego Dnia Ziemi zaplanowano porządki w lesie między Jarotami a Nagórkami. W geście podziękowania za zaangażowanie organizatorzy przewidzieli książki. Aby wziąć udział w akcji w naszym mieście, wystarczy zarejestrować się i przyjść w wyznaczone miejsce. Wydarzenie adresowane jest zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

reklama

17 września akcja „Książka za worek śmieci” odbędzie się w wszystkich województwach Polski. Po raz drugi dotrze do Olsztyna, gdzie w ubiegłym roku ok. 50 ochotników zebrało ponad tonę śmieci.

Żeby wziąć udział w akcji „Książka za worek śmieci” w Olsztynie i otrzymać książkę, należy się zarejestrować. Książki zarezerowane będą dla  pierwszych 50 osób. Kolejne osoby mogą dołączyć do akcji, ale bez gwarancji otrzymania prezentu. Rejestracja potrwa do 15 września. Uczestnikami wydarzenia mogą być osoby dorosłe. Dzieci i młodzież mogą wziąć udział w akcji wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych. Dla nich przeznaczono dodatkową pulę książek.

reklama
Usuwanie glonów z jez. Długiego zakończone. Operacja powróci w przyszłym roku

“Na miejscu ochotnicy oprócz książek otrzymają rękawice i worki, niezbędne do sprzątania w terenie. W dniu akcji warto zadbać o komfortowy ubiór i buty oraz dostosować je do pogody. Mam nadzieję, że także w tym roku nie zabraknie chętnych do sprzątania na łonie natury, a książki okażą się dodatkową zachętą, by przyjść. Zapraszamy do udziału pojedyncze osoby, jak i całe rodziny czy grupy znajomych. Miniona edycja pokazała, że może to być wartościowe i edukacyjne doświadczenie” – zaprasza Izabela Sałamacha, koordynatorka akcji w Olsztynie.

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/7t4wMXnU1dr91BbW6

reklama

Dokładny opis akcji, regulamin i praktyczne informacje dla uczestników można znaleźć w opisie wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/axpCVweu5

Gdzie zaplanowano sprzątanie w Olsztynie

W naszym mieście będzie sprzątany lasek między Jarotami i Nagórkami. Akcja odbędzie się w sobotę, 17.09.2022, o godzinie 10.00, przy wejściu do lasku, między Nagórkami a Jarotami, przy ulicy Jarockiej. Dokładna lokalizacja punktu zbiórki uczestników akcji w Olsztynie znajduje się tutaj: https://goo.gl/maps/epQCpT1dpCfWqgkd8

Nadleśnictwo Olsztyn alarmuje! Pojawiła się śmiertelnie trująca roślina
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Usuwanie glonów z jez. Długiego zakończone. Operacja powróci w przyszłym roku

Jadowite pająki już w Olsztynie! Czaił się w popularnym miejscu