6 C
Olsztyn
sobota, 1 października, 2022
reklama

Akcja wydobycia pojazdu z ładunkiem trwała kilkanaście godzin. Kierowca miał 3 promile

EłkAkcja wydobycia pojazdu z ładunkiem trwała kilkanaście godzin. Kierowca miał 3...
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Blisko 3 promile alkoholu miał kierowca pojazdu ciężarowego, którego pojazd wypadł z drogi i przewrócił się do rowu. Mężczyźnie nic się nie stało. Akcja wydobycia takiego pojazdu z ładunkiem trwała kilkanaście godzin.

reklama

Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj (29.08.2022r.) w Prostkach. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że 43-letni kierowca pojazdu ciężarowego z naczepą stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, gdzie jego pojazd przewrócił się na drzewa. Mężczyzna jechał sam i nie odniósł obrażeń.

Zachowanie kierowcy świadczyło o tym, że jest pod działaniem alkoholu – nie mógł stać o własnych siłach i mówił bełkotliwie. Wstępne badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Zderzyły się dwa samochody osobowe. Łącznie podróżowało nimi dziewięć osób, w tym małe dziecko
reklama


W naczepie pojazdu były przewożony ładunek – sadza. Akcja wydobycia takiego pojazdu jest trudnym zadaniem logistycznym. Wymagało to sprowadzenia specjalistycznego sprzętu. Policjanci zabezpieczali miejsce tego zdarzenia przez kilkanaście godzin.

Akcja wydobycia pojazdu z ładunkiem trwała kilkanaście godzin. Kierowca miał 3 promile
reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama