8 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Postanowił zrobić sobie frytki, jednak zostawił garnek z tłuszczem na kuchence i zasnął

EłkPostanowił zrobić sobie frytki, jednak zostawił garnek z tłuszczem na kuchence i...
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Lokator bloku postanowił zrobić sobie frytki, jednak zostawił garnek z tłuszczem na kuchence i zasnął. Spowodowało to duże zadymienie. Na szczęście szybka reakcja mieszkańców i służb sprawiła, że wszyscy bezpiecznie opuścili swoje mieszkania. 33-latek został ukarany mandatem.

reklama

Służby interweniowały w poniedziałek (22.08.2022r.) na jednym z ełckich osiedli. Mieszkańców zaniepokoił wydobywający się dym z mieszkania na III piętrze w bloku. Jak się okazało, 33-latek zostawił na kuchence gazowej garnek z tłuszczem na frytki i przysnął. Mężczyzna był pod wyraźnym działaniem alkoholu. Na szczęście szybka reakcja mieszkańców i służb sprawiła, że wszyscy bezpiecznie opuścili swoje mieszkania. Sam właściciel także w porę się obudził i wyszedł ze swojego mieszkania, gdy przyjechali policjanci.

Nikomu nic się nie stało, a nieostrożność 33-latka zakończyła się na zadymieniu mieszkania i klatki schodowej oraz mandacie karnym. Mężczyzna za czynności mogące spowodować pożar będzie musiał zapłacić 500 złotych. 

13-latek z 14-letnim wspólnikiem podpalili galerię handlową. Straty wyceniono na 2,5 mln zł
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama