19 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Utrudnienia na drodze S7 między Olsztynkiem a Ostródą

OlsztynUtrudnienia na drodze S7 między Olsztynkiem a Ostródą

Kierowcy podróżujący w kierunku Gdańska drogą S7 między Olsztynkiem a Ostródą muszą brać pod uwagę możliwe utrudnienia – donosi GDDKiA. Najpierw w miejscowości Rychnowska Wola doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką, a następnie trzech pojazdów wzięło udział w kolizji.

reklama

Na skutek wypadku z osobowym samochodem, oraz ciężarówką, oba pasy w kierunku Gdańska były zablokowane, co skutkowało ogromnymi korkami. W związku z tym, wyznaczono objazd drogą “siódemką”, rozpoczynającym się w Olsztynku.

W okolicy miejscowości Gibała, trzy kilometry bliżej Olsztynka, również na drodze S7 w kierunku Gdańska, miał miejsce wypadek, w którym trzy samochody uległy kolizji. W tym miejscu wprowadzono ruch wahadłowy.

reklama

“Ze wstępnych ustaleń wynika, że 77-letni kierowca volvo nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tylne koło osobowego volkswagena, co spowodowało, że uderzył potem w kolejne auto. Całkowite straty związane z wypadkiem oszacowano na 12 tysięcy złotych. Szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało, sprawca zostanie ukarany mandatem” – poinformował młodszy aspirant Andrzej Jurkun z komendy policji w Olsztynie.

Olsztyńska GDDKiA donosi, że utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin.

źródło: PAP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Syc
15 sierpnia 2022 13:41

Dzień bez wypadku byłby dniem straconym.

Polecane